Çözümlerimiz

Hizmetlerimiz & Çözümlerimiz

Güvenilir ve verimli teknoloji çözümleriyle yenilikçi yüksekliklere ulaşın

Waresky, ERP, mobil uygulama geliştirme ve proje yönetimi dahil olmak üzere BT yönetimi, veri güvenliği ve bulut teknolojilerinde uzmanlaşmış güvenilir bir iş ortağıdır. Amacımız, iş süreçlerinizi yeniden yapılandırarak hem zaman hem de maliyetten tasarruf sağlamanıza yardımcı olmaktır.

Çözümlerimizle Geleceği Şekillendirin

Waresky olarak, ERP sistemleri, web site, proje yönetimi, veri güvenliği ve bulut teknolojileri alanlarında entegre çözümler sunuyoruz. Her bir hizmetimiz, işletmenizin daha hızlı ve etkin bir şekilde büyümesine olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır.

İş süreçlerinizi dijitalleştirerek, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamanıza yardımcı oluyor, böylece kaynaklarınızı daha stratejik yatırımlara yönlendirebilirsiniz.

Teknolojiyle Güçlenin
Bizimle Yenilikçi Çözümler Keşfedin

ERP Çözümleri

ERP Çözümlerimizle verimliliği artırın, maliyetleri düşürün, hız kazanın.

Sunucu Hizmetleri

Sunucu hizmetlerimizle sürekli erişilebilirlik, güvenlik ve performans sağlayın.

Web Sitesi Hizmetleri

Profesyonel web siteleriyle çevrimiçi varlığınızı güçlendirin, müşteri kitlenizi genişletin.

Monitoring Hizmetleri

Sistemlerinizi sürekli izleyin, performansı optimize edin, sorunları önceden tespit edin.

Mail Çözümleri

Güvenli ve etkili e-posta çözümleriyle iletişiminizi kesintisiz sürdürün.

Yazılım Test ve Otomasyon

Yazılım test ve otomasyon hizmetlerimizle, hataları en aza indirin, yazılım kalitenizi güçlendirin ve süreçlerinizi otomatikleştirerek verimliliği artırın.

Cloud Hizmetleri

İşletmelerin ihtiyaçlarına özel bulut çözümleri sunuyoruz. Bulut altyapımız, veri saklama, uygulama barındırma ve iş süreçlerinin yönetimi konularında esneklik ve ölçeklenebilirlik sağlar.

Telefon Santral Hizmetleri

İşletmenizin iletişim ihtiyaçları için kesintisiz ve güvenilir telefon santral hizmetleri sunuyoruz. Modern ve özelleştirilebilir santral çözümlerimizle, müşteri hizmetleri ve iç iletişiminizi mükemmelleştiriyoruz.

Proje Yönetimi

Projelerinizin zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanması için kapsamlı proje yönetimi hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli proje yöneticilerimiz ve ileri teknoloji araçlarımızla, projelerinizin her aşamasını titizlikle yönetiyor ve optimize ediyoruz.

Hosting Hizmetleri

Web sitenizin hızlı ve kesintisiz bir şekilde çevrimiçi kalmasını sağlayan hosting hizmetleri sunuyoruz. Yüksek performanslı sunucularımız ve güvenilir altyapımız ile sitenizin erişilebilirliğini ve güvenliğini artırıyoruz.

Mobil Uygulama Hizmetleri

İşletmenizin dijital dönüşümünü mobil platformlarda da sürdürmenizi sağlayacak yenilikçi mobil uygulama çözümleri sunuyoruz. Android ve iOS platformları için özel olarak tasarlanmış uygulamalarımız, kullanıcı dostu arayüzler ve güçlü işlevsellikler ile donatılmıştır.

Güvenilir Ortaklığınız

Şirketinizin her aşamasında yanındayız. İhtiyacınız olan her an güvenilir destek ve danışmanlık sunuyoruz. ERP’den mobil çözümlere, veri güvenliğinden bulut altyapılarına kadar geniş bir yelpazede teknoloji çözümleriyle işletmenizin dönüşümünü destekliyoruz. WareSky olarak, sürekli değişen piyasa koşullarına hızla adapte olmanızı sağlayacak esnek ve ölçeklenebilir hizmetlerle işletmenizin rekabet avantajını arttırıyoruz.

İletişim

Bizimle iletişime geçin.

Neden bizi tercih etmelisiniz:
Bize ulaşırsanız sürecimiz nasıl ilerleyecek?
1

Telefon veya mail görüşmesi

2

Keşif için yapılacak bir toplantı.

3

Alacağınız hizmetlerin hazırlığı ve fizibilitesi

Ücretsiz görüşme için bize ulaşın.