Hakkımızda

Mükemmellik Sunmaya Adanmış

Herkesin anlatacak bir hikayesi var. İşte bizim hikayemiz.

Başlangıç

WareSky macerası, 2024 yılında lise yıllarından beri arkadaş olan M. Mesut Korkmaz ve Murat Genç’in yollarını yeniden kesiştirmesiyle başladı. İkili, birikimli deneyimlerini ve sektördeki bilgilerini kullanarak insanlara değer katmak amacıyla bu firmayı kurdu. WareSky, kurucularının tutkusu ve uzmanlığı ile şekillenerek, müşterilerine yenilikçi çözümler sunma misyonunu benimsedi.

Misyon

WareSky olarak amacımız, yenilikçi ve sürdürülebilir teknoloji çözümleri sunarak müşterilerimizin iş süreçlerini verimli ve etkin bir şekilde dönüştürmektir. Güvenilir ve özelleştirilebilir hizmetlerimizle, her büyüklükteki işletmeye zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak onların sektörlerinde öne çıkmalarını desteklemek ve uzun vadeli başarılarını garantilemek temel görevimizdir.

Biz küresel bir aileyiz

Uluslararası çapta genişleyen ağımız, özel vCIO’lar, güvenlik ve uyumluluk danışmanlık hizmetlerimiz, kesintisiz aktif olan 7/24 yardım masamız ve daha birçok üstün hizmetimizle sınıfının en iyileri arasında yer alıyoruz. Bu hizmetler, müşterilerimize dünya genelinde yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümler sunmamızı sağlıyor.

Neden Biz

İş dünyası beklenmedik ve karmaşık durumlarla doludur; işte bu noktada devreye giriyoruz. Müşterilerimizle sağlam ve gerçekçi ortaklıklar kurarak, ihtiyaç duyulan denge ve netliği sağlama konusunda uzmanız. Bizimle çalıştığınızda, sizin sorunlarınızı ve hedeflerinizi önceliklendiren deneyimli bir ekiple yola çıkarsınız. Karışıklığın içinde yolunuzu bulmanız için gereken desteği ve çözümleri sunuyoruz.

Temel Değerlerimiz

Şirket kültürümüz, bizi rakiplerimizden ayıran dört temel özellik etrafında inşa edilmiştir.

Tutku

Biz, mükemmel hizmet sunma konusunda sadece yetenekli değil, aynı zamanda bu işe gönülden bağlıyız. Müşterilerimize üstün bir deneyim sağlama konusunda büyük bir heyecan ve istek duyuyoruz.

Saygı

Karşılaştığımız zorluklar ne olursa olsun, her zaman saygılı ve nazik bir tutum sergiliyoruz. Hem müşterilerimize hem de birbirimize karşı gösterdiğimiz bu saygı, iş etiğimizin temel taşıdır.

Sorumluluk

Sahip olduğumuz her görevin ve projenin tam anlamıyla üstlenilmesi gerektiğine inanıyoruz. Kendi işimizin sorumluluğunu alarak, ortak hedeflerimize ulaşmada etkin bir rol oynuyoruz.

Bütünlük

Ekip olarak birlikte çalışıyor, birbirimize tam anlamıyla güveniyoruz. Her birimiz, kusursuz bir müşteri deneyimi yaratma hedefine katkıda bulunarak, şirketimizin bütün olarak başarısını sağlıyoruz.

Deneyimli ve Dinamik Bir Ekip

Sınıfının en iyisi hizmetler ve üstün teknik yeteneklerle donatılmış tecrübeli bir ekiple, ağımızı ulusal çapta genişletmeye devam ediyoruz. Her geçen gün daha fazla uzmanı bünyemize katarak yenilik ve mükemmellik yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

İletişim

Bizimle iletişime geçin.

Neden bizi tercih etmelisiniz:
Bize ulaşırsanız sürecimiz nasıl ilerleyecek?
1

Telefon veya mail görüşmesi

2

Keşif için yapılacak bir toplantı.

3

Alacağınız hizmetlerin hazırlığı ve fizibilitesi

Ücretsiz görüşme için bize ulaşın.